[mc4wp_form id="5389"]

Dla Młodej Pary – pomysły na upominki !

Jeszcze kilkanaście lat temu raczej nikt w naszym kraju nie wyobrażał sobie, że na ślub można byłoby przyjść bez obowiązkowego bukiety kwiatów. Dziś jednak sprawa prezentuje się już zupełnie inaczej i tak naprawdę coraz rzadziej pary dają tutaj swoim gościom zupełną dowolność. Często bowiem pojawiają się wyraźne prośby (wystosowane już na zaproszeniach ślubnych) o to, by z kwiatów jednak zrezygnować, a na ich miejsce przynieść coś innego. O czym mowa? Sprawdźmy to!

Dla Młodej Pary Wino, książki, a może zdrapki?

Coraz częstszym rozwiązaniem okazuje się być prośba o przyniesiecie w zastępstwie kwiatów butelek wina. Trzeba przyznać, że Para Młoda zyskuje wówczas zapas tego trunku na długi czas, może jednocześnie jednak zabierać owe prezenty, gdy idzie do znajomych czy przyjaciół z wizytą, by wspólnie delektować się smakiem winnych gron. Może także jak najbardziej raczyć się owymi prezentami we własnym towarzystwie.

Oprócz butelek z winem dość częstą opcją okazuje się dziś być ta ze zdrapkami czy kuponami na loterie losowe (lotto i nie tylko). Pary marzą bowiem o zdobyciu dużej wygranej, a losy dane od gości ze szczerego serca miałyby im to umożliwić.

Nierzadko goście decydują się także na to, by podarować świeżo upieczonej parze małżonków bony towarowe do konkretnych sklepów (na przykład sieciowej księgarni). Wiedzą bowiem ,że obdarowani sami zrobią sobie z nich najlepszy użytek – to także ciekawe i często wykorzystywane rozwiązanie.

Coraz większym powodzeniem cieszą się także podarunki rodem z kuchni – okazuje się, że można poprosić gości chociażby o przyprawy z różnych stron świata, ciasto (które miałoby być podane na weselnych stołach) czy też słodkości, kawy czy dobre herbaty).

Jeśli zaś chodzi o bardziej oryginalne upominki, mogą być to chociażby długopisy, breloczki, książki, gry planszowe czy też dekoracje, sukulenty albo kaktusy.

A może pomóc innym?

Nierzadko para pragnie przy okazji świętowania miłości pomóc również biednym i potrzebującym, stąd dla Młodej Pary prowadzone po ceremoniach ślubnych zbiórki pieniędzy na domy dziecka, pomocy społecznej, samotnej matki, schroniska dla bezdomnych czy też dla zwierząt. Można także skontaktować się wcześniej z zarządzającymi danym miejscem i spytać, co jest potrzebne – być może goście przynieśliby z sobą przysmaki dla zwierząt, koce dla maluchów czy słodycze dla dzieciaków?

A czy Wy wiecie już, jakie drobne upominki chcielibyście otrzymać od gości zaraz po tym, jak powiecie sobie „Tak”? Jeśli nadal się wahacie, szukajcie inspiracji na : www.towesele.pl. Na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie, jesteśmy o tym przekonani!

SlubKoscielny.pl
signature