[mc4wp_form id="5389"]

Neonowe kolory na obrazach?

Od jakiegoś czasu to rozwiązanie na obrazach cieszy się olbrzymim powodzeniem i wszystko wskazuje na to, że stanie się jednym z wiodących trendów w aranżacji wnętrz w roku 2018. Okazuje się bowiem, iż na obrazach naściennych coraz częściej pojawiają się neonowe kolory: intensywna żółć, barwa pomarańczowa, zielona, różowa. Mogłoby się wydawać, że tak odważne rozwiązania nie będą się cieszyły zbyt dużym powodzeniem, jest jednak zupełnie odwrotnie.

Rosnąca popularność neonowych barw na obrazach!

Okazuje się, że obrazy z neonami w roi głównej to znakomita możliwość tego, by udekorować wnętrze w nowoczesnym stylu. Rewelacyjnie zatem będą się one sprawdzały wszędzie tam, gdzie rządzi i króluje prostota i minimalizm, gdzie na ścianach pojawia się klasyczna biel. Specjaliści z branży aranżacji wnętrz piszą szerzej na temat nowoczesnych wnętrz na www.fototap.pl, warto jednak już w tym miejscu podkreślić, iż efekt finalny takiego połączenia jest naprawdę zachwycający i zdecydowanie warto postawić właśnie na niego.

W pokoju dziennym, sypialni, jadalni!

Tego typu rozwiązanie jest znakomite zarówno w przypadku sporych rozmiarów pokoju dziennego, jak i niewielkiej sypialni czy też rodzinnej jadalni. Jego wszechstronność z całą pewnością zasługuje na szczególne uznanie. Klienci nierzadko wybierają tu jeden wiodący obraz z neonowymi barwami, sprawiając tym samy, iż staje się on najważniejszym elementem dekoracyjnym na danej przestrzeni. Wspomnijmy jednak także o tym, iż nierzadko zamiast niego pojawiają się całe galerie niewielkich ozdób naściennych, one także bardzo ciekawie i niebanalnie prezentują się na powierzchni ściany, gwarantując bardzo dobre efekty wizualne.

Ile to kosztuje, czyli czy trzeba dużo zapłacić?

Wielu osobom wydaje się, że za tak nowoczesne i stworzone z wielką dbałością o szczegóły obrazy trzeba wiele zapłacić, nie jest to jednak prawda. W tym przypadku bowiem najwyższa jakość wykonania jak najbardziej idzie w parze z niską ceną. Nic, tylko kupować, prawda?

SlubKoscielny.pl
signature