[mc4wp_form id="5389"]

Ślub wiosną najciekawsze propozycje

Wiosna to moment, gdy wszystko budzi się do życia, ptaki powracają z dalekich podróży o ciepłych krajów, przepięknie kwitną kwiaty, trawa robi się zielona, a skowronki śpiewają wesoło już od samego rana Czy można zatem wyobrazić sobie lepszy moment na ślub i powiedzenie sobie „tak” niż właśnie któryś z uroczych wiosennych dni?

Ślub wiosną będzie pięknie!

Jeśli tylko dopisze pogoda (czego Wam z całego serca życzymy), na pewno będzie to piękny ślub i cudowne przyjęcie. Wiosną ziemia pachnie pięknie, zaś kwiaty na drzewach oraz na rabatkach przyprawiają o zawrót głowy każdego z poczuciem estetyki. Nie da się ukryć, że coraz częściej pary zakochanych decydują się właśnie na wiosenny ślub – chociaż do niedawna było to rzadko spotykane.

Ślub o czym warto pamiętać?

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż wiosenny czas sjest dość kapryśny pod względem pogodowym, dlatego też Panna Młoda powinna mieć jakieś okrycie wierzchnie na ceremonię w pogotowiu (aby się nie okazało, że pomimo ślubnych emocji jest jej po prostu zimno). Warto oczywiście wpleść wiosenne akcenty do outfitów Pary Młodej, idealnym ku temu rozwiązaniem będzie na przykład to, by kobieta miała wianek  kwiatów na głowie – pojedynczy egzemplarz także świetnie się sprawdzi. Pan Młody natomiast może postawić na typowo wiosenne printy i mieć muchę w kwiaty – na pewno będzie się świetnie prezentował.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis ślubny – najlepszy komis ślubny online!

Oczywiście kompozycje kwiatowe zawsze stanowią bardzo ważny element ozdobny, zatem na pewno ich nie zabraknie. Prócz tego warto zastosować też inne typowo wiosenne gadżety, na przykład figurki ptaków i kolorowe wstążeczki. Weźcie ślub wiosną, bo warto!

SlubKoscielny.pl
signature

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *